Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

Sprzątanie Świata

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję "Sprzątanie świata - 2015". Celem akcji było budowanie świadomości ekologicznej, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony Ziemi. Wszyscy chętnie wzięli udział w akcji, gdyż są świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem środowiska. Ma ona również na celu nie tylko dbanie o czystość w tym dniu, ale przede wszystkim pokazanie społeczeństwu, że nasze środowisko to nie wysypisko śmieci.

W dniu 24 września 2015 roku na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się w teren. Uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci oraz ochronne rękawiczki. Obszar sprzątany to okolice szkoły, wieś Klon oraz droga do Orzeszek i Kiliman.

zebrano 12 worków śmieci.

klasa 0-III - 5 worków

klasa IV-V - 7 worków

Osobą odpowiedzialną w naszej szkole za organizację akcji "Sprzątanie świata - 2015" była pani Teresa Kobus - nauczycielka przyrody.

/Teresa Kobus/