Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

Ślubowanie kl. I

Jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania kl. I. Dnia 20 października 2015 r. do ślubowania przystąpiło 18 uczniów. Uroczystość poprowadziły uczennice kl. VI pod kierunkiem wychowawczyni kl. I pani Marianny Pawlaczyk. Na wstępie w obecności p. dyrektor, nauczycieli, rodziców oraz starszych uczniów nastąpiło przywitanie pierwszoklasistów. Uczniowie zostali wprowadzeni na salę przez wróżkę w rytm muzyki. Kolejnym punktem programu był test wiedzy ze znajomości życia szkoły, który wszyscy  przeszli pomyślnie. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali swój program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Marianny Pawlaczyk. Po tym nastapił czas na ślubowanie i pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyr. Marzena Błaszczak. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki opakowane w piękne rożki wykonane samodzielnie przez rodziców. Na koniec odbył się pokaz zdjęć z dotychczasowego życia w szkole.Uczniowie wraz z rodzicami udali się do klasy na słodki poczęstunek.

/Marianna Pawlaczyk/

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficzny.