Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Dzień Patriotyzmu 25.10.2017 Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Bicie rekordu Guinnessa Spotkanie z misjonarzem z Brazylii Powstanie styczniowe Dzień Babci i Dziadka Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Święto Konstytucji 3 Maja Spotkanie z sokolnikiem Wycieczka Toruń - Solec Kujawski - Gniezno - Poznań Wycieczka uczniów kl. I-III do Rozóg Wycieczka przedszkolaków do Rozóg Spotkanie z historykami Rajd rowerowy do Myszyńca Dzień Rodziny Wyjazd Burśtynków do Olsztyna Wyjazd do Muzeum Mazurskiego w Szczytnie Akcja profilaktyczna Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Wydarzenia 2017/2018

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018

Kolejny  rok szkolny za nami. Szybko minęło 10 miesięcy szkolnej edukacji.

Tradycyjnie na początku o godz. 8.45 wszyscy uczestniczyli we mszy świętej. Dalsza część uroczystości odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie tłumnie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Na wstępie  pani dyrektor Marzena Błaszczak przywitała wszystkich,  po czym głos  zabrał wójt Gminy Rozogi pan Zbigniew Kudrzycki. Po krótkim powitaniu  wręczył nagrodę pieniężną za najwyższą  średnią ocen. Nagrodę tę otrzymała uczennica klasy VII Amelia Tyc. Następnie dyrektor szkoły Marzena Błaszczak wręczyła nagrody książkowe najlepszym uczniom z poszczególnych klas. Najlepsi  czytelnicy otrzymali dyplomy, a uczniowie, którzy oszczędzali cały rok w SKO otrzymali nagrody rzeczowe. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy zwyciężyli w konkursach  organizowanych w ramach  działań szkoły ubiegającej się o certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu‘’. Ksiądz proboszcz Krzysztof Salamon ufundował nagrody rzeczowe i wręczył je  najlepszym uczniom:  Tymoteuszowi Krzemińskiemu – klasa IV, Nikoli Parzych  – klasa VI  i Amelii Tyc – klasa VII. Uroczystość zakończyła krótka część artystyczna w wykonaniu  uczniów  klasy III. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal po odbiór świadectw. Na trzecioklasistów czekał tort i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

/ Marianna Pawlaczyk/

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficznym: