Wydarzenia 2010/2011

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2010 r. o godzinie 10.00 uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców spotkali się na świetlicy, aby świętować Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali przepiękną część artystyczną pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego pani Joanny Sokołowskiej.  Z zaciekawieniem wszyscy  obejrzeli prezentację multimedialną pt. "Powróćmy jak za dawnych lat..." Na zakończenie wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły wręczono laurki z życzeniami oraz kwiaty. W pokoju nauczycielskim czekał smaczny prezent w postaci tortu.  Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku!!!

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym