Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Turniej INDIACA

16 grudnia 2011r. odbył się w naszej szkole VI Amatorski Turniej Gry Indiaca o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Klonie. W Turnieju wzięło 13 drużyn w kategorii : dziewczęta – 4 drużyny, chłopcy – 7 drużyn, mixed – 2 drużyny.  Ogółem w turnieju wzięło udział 110 sportowców. Imprezę otworzyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Klonie i jednocześnie prezes klubu sportowego UKS „SP Klon Indiaca” pani Marzena Błaszczak. Następnie panie Janina Miłek i Elżbieta Kulas przedstawiły plan i zasady turnieju. Na rozgrywkach gościliśmy zawodników z Ostrołęki, Myszyńca, Dąbrów, Rozóg, Kolonii i Klonu. Przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali kawiarenkę, w której można było skosztować ciast oraz pysznych gofrów.

Organizatorzy turnieju: Szkoła Podstawowa w Klonie, UKS „SP Klon Indiaca” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Klon i Okolic.

Wyniki:

Kategoria dziewczęta:

1 miejsce – SP Rozogi

2 miejsce – SP Myszyniec

3 miejsce – SP Dąbrowy

4 miejsce – SP Kolonia

Kategoria mixed:

1 miejsce – SP Rozogi

2 miejsce – SP Dąbrowy

Kategoria chłopcy:

1 miejsce – SP nr 1 w Ostrołęce

2 miejsce – UKS „SP Klon Indiaca”

3 miejsce - UKS „SP Klon Indiaca”

4 miejsce – SP Dąbrowy

5 miejsce – SP Myszyniec

6 miejsce – SP Rozogi,

7 miejsce – SP Kolonia

W każdej kategorii za pierwsze miejsce drużyna otrzymała puchar oraz  medale i dyplomy dla zawodników i ich trenerów. Wszyscy sportowcy otrzymali  dyplomy oraz pamiątkowe długopisy.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.