Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Występy Burśtynków w Lelisie

17 listopada 2011 r. zespół "Burśtynki" brał udział w obchodach 15-lecia działalności artystycznej zespołu ludowego "Nowe Latko" z Lelisa. Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kulturalno-Oświatowym w Lelisie i miała charakter konferencji popularnonaukowej, która została okraszona barwnymi występami artystów sztuki kurpiowskiej. Nasz zespół w podarunku jubileuszowym, oprócz prezentu ofiarował kilka pieśni i tańców - przygotowanych przez Pana Jana Kanię. Uroczystość prowadziła Pani Anna Ogniewska dyrektor GOK-O w Lelisie, przedstawiając historię zespołu, jego działalność i osiągnięcia. Po występach było "sto lat" i smaczny tort.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.